Mikołaj

Utworzono: 06 grudzień 2008

 

 

Mikołaj.

Mikołaj to super facet!!!

Zawsze przychodzi na umówione spotkanie (fakt, trzeba się z nim umówić rok wcześniej). Zawsze ma dobry humor. Nigdy nie boli go głowa. Nie przynosi ?roboty? do domu. Daje prezenty i nie pyta: ?po co Ci 26 torebka?? Nie siedzi przy komputerze. Nie bałagani. Nie ogląda telewizji.

Niestety rzadko bywa w domu.

Mikołaj to super facet!!!

Mikołaj uprawia ekstremalne sporty. Widziano go już w samolocie, na spadochronie, pod wodą, skacze na bungee, jeździ na nartach, śmiga po wydmach, serfuje, podobno był w kosmosie. Sama widziałam!!! Tylko to ?obciachowe? ubranko!

Mikołaj to super facet!!!

Wystarczy napisać list, położyć na parapecie i każde marzenie się spełni.

W tym roku uwierzyłam w Mikołaja. Napisałam list, (na wszelki wypadek dwa) położyłam na parapecie, Byłam grzeczna,( podobno warunek konieczny ale tym niegrzecznym jakoś zawsze też coś się dostaje) i czekałam.

Mikołaj to super facet!!!

Razem z dziećmi czekałam na niego u Reni w ogrodzie. Czekanie umilały nam występy dzieciaków z polskiej szkoły. Najpierw zastukały cichutko kopytka reniferów i Mikołaj zgrabnie wylądował na dachu. Cud, że wszystkie świeżo postawione anteny Krzysia ocalały. Zadzwoniły dzwoneczki i nasz gość, pomimo sędziwego wieku zbiegł do nas jak nastolatek.

No, zaraz moje marzenie się spełni!!!! Przecież w tym roku w niego wierzę!!!. Worek ma niezbyt duży ale podobno bez dna! Każda paczuszka dokładnie opisany, która moja? Bo M.... t.. s... f. !Dostały już wszystkie dzieciaki, a gdzie moja???

No cóż, jakoś zapomniał o mnie. Umówię się z nim w przyszłym roku. Wiem gdzie mieszka, zaniosę mu list osobiście.

Mikołaj to super facet!!!!

 

Jolanta Mirecka