W sylwestrowa noc

Utworzono: 04 styczeń 2009

Nowy Rok przywitaliśmy w domu Joli i Andrzeja. Gospodarze przygotowali nam prawdziwą salę balową ozdabiając pokoje i ogród niezliczoną ilością kolorowych światełek, które od razu wprowadziły  nas w odpowiedni nastrój potrzebny do sylwestrowej zabawy.

A ponieważ  stroje miały nawiązywać do lat siedemdziesiątych, klimatów z filmu ? Mama Mia? ( tu mieliśmy trochę problemów ze znalezieniem czegoś odpowiedniego, ale improwizacja była dozwolona ) wkroczyliśmy  na parkiet kolorowi, błyszczący i gotowi, po raz kolejny, powitać Nowy Rok w Omanie z radością i energią, której nam tutaj nie brakuje.
W naszej grupie są osoby z różnych kultur i krajów stąd interpretacja strojów była nad wyraz swobodna, od trampek, jeansów ? z  Pewexu?, posrebrzanych koszul i zabawnych podkoszulek do strojów plemiennych i lokalnych, z czasów nam nieznanych osobiście.
I tak ta kolorowa grupa pląsała sobie nad wyraz energicznie na tym gościnnym parkiecie aż do północy, a po noworocznym toaście, kiedy już wszyscy wszystkich wyścikali, powróciła tam niezwłocznie aby z jeszcze większą energią, już taką noworoczną, pląsać prawie do bialego rana!
Oby cały 2009 rok przebiegł nam w takich radosnych podskokach jak sylwestrowa noc!Regina Dąbrowska

foto Norbert Janusz