Koński weekend

Utworzono: 12 czerwiec 2009

Czwartkowe popołudnie spędziliśmy na koniach. Zakończenie sezonu w stajni Arabian Stables, gdzie nasze polskie dziewczyny ujeżdżają arabskie rumaki zmobilizowało nas do grupowego wyjazdu aby dopingować występy naszych ulubienic. Dziewczyny jak marzenie, konie nie mniej piękne...

Image

Wrażeń mieliśmy tyle, że nawet upiorna pogoda, która nie jednego mogła powalić na kolana, gdy wilgotność sięgała zenitu, nas jedynie umocniła w postanowieniu, że wytrzymamy i nie damy się.Atmosfera turnieju była na tyle przyjazna i rodzinna, że zapominając o mokrych ubraniach podziwialiśmy amazonki, które dzielnie skakały i ujeżdżały swoje rumaki jakby zupełnie zapominając o tym, że w otoczeniu mamy pył,ocean wody i gorąco, które pokona niejednego.
Nasze polskie dziewczyny wypadły super, Ania i Agnieszka to wiadomo, mistrzynie w tym temacie, koń dla nich nie jest żadną niespodzianką, radziły sobie tak dobrze, że zebraly odpowiednią pulę nagród.Brawo dziewczyny !!!

Image

Image

Image

Image

Za to nasza Emilka...malutka istotka i ten wielki koń....Robił to co musiał,bo Emilka była tak dzielna, że nawet on musiał się dostosować...Przy podsumowaniu tego konkursu on najwyżej dostał marchewkę, za to Emilka zasłużony medal. Gratulacje !!!.

Image

Image
Image

Image

Image

Image
Image

Image
Regina Dąbrowska

foto: Norbert Janusz